Hakkımızda

Özerbaş makina  1985 yılında TAYFUN ÖZERBAŞ   tarafından kurulmuş olup, konya/Beyşehir/üzümlü kasabasında talaşlı imalat faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız kurulduğu tarihten bugüne kadar Yapılan tüm üretimlerde müşteri memnuniyeti, kalite ve sistemli çalışma prensibinden  taviz vermeden  büyüyerek İBRAHİM ÖZERBAŞ İle 2010 yılında 1250 m^2 kapalı alanı olan yeni yerimizde geniş makine parkımız ile üretime devam etmekteyiz.
   Firmamız; bünyemizde bulunan CNC otomat, CNC torna,CNC freze,torna kayar otomat, index, rovelver, freze tezgahları ve eksantirik presler ile otomotiv yan sanayi parçaları, medikal ürünleri,  kısacası metal , paslanmaz çelik, pirinç, alüminyum  ve teflon malzemeleri  ile ilgili tüm ürünleri üretebilecek,  Kalite bilgi ve donanıma sahiptir.
 

 MİSYONUMUZ
   Kaliteden ödün vermeden Müşteri istek ve beklentilerini  üretim safhasında ve teslimat  süresinde  mümkün olduğu kadar kısa tutmaktır.
 

VİZYONUMUZ
   Gelmiş olduğumuz noktanın, üretimde kaliteye vermiş olduğumuz önem ve sistemli çalışmanın sonucu olduğu bilinciyle, otomat sektöründe yeniliklere açık , güvenilir ve Müşteri memnuniyetini esas alan  politikamızdan hiçbir şekilde taviz vermeden otomat firmalarının içinde farkımızı hissettirmektir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.